Oferta producenci


Mierzyn
ul. Spółdzielców 8 L
tel.91 486 88 55
fax.91 431 40 60
pn-pt 8-17, sb 9-13


Szczecin
ul. Poniatowskiego 2a/U
tel. 91 487 77 12
pn-pt 9.00-18.00

Pyrzyce
ul. Szczecinska 29
tel. 604 065 100
tel. 662 230 299
tel. 91 851 17 00
pn-pt 7.30-17.00


rs@verso-ogrzewanie.pl

 


- Hepworth, Wavin, Purmo, Instalacje miedziane, Herz






System Hep2O jest kompletnym system rur i z³±czek, produkowanym i stale ulepszanym ju¿ od 1979 roku. Firma posiada w Wielkiej Brytanii system zapewnienia jako¶ci ISO9001 oraz system zarz±dzania ¶rodowiskowego ISO14001. W sk³ad systemu wchodz± rury z polibutylenu oraz bogata gama kszta³tek, z³±czek i akcesoriów. Polibutylen jest bardzo wytrzyma³ym materia³em najnowszej generacji. Rura, oferowana w specjalnie opracowanych opakowaniach - "sprytnych" zwojach, charakteryzuje siê szeregiem ciekawych cech, takich jak m.in. brak zjawiska kamienia i korozji, odporno¶æ na pêkanie w warunkach zamarzaj±cej wody, brak podatno¶ci na rozwój bakterii i mikroorganizmów. £±czenie oparte jest na, zdobywaj±cej w Europie du¿± popularno¶æ, metodzie szybkoz³±cza. Jest proste, powtarzalne, skuteczne i niezwykle szybkie. Do minimum ogranicza mo¿liwo¶æ pope³nienia b³êdu w trakcie monta¿u. Asortyment uzupe³niony jest o nowoczesne sposoby rozprowadzenia rur i pod³±czenia elementów instalacji. Te i wiele innych cech sprawiaj±, ¿e Hep2 jest rozwi±zaniem ekonomicznym. Jest szybko i sprawnie montowany a nastêpnie bezproblemowo u¿ytkowany przez kilkadziesi±t lat.


Ogrzewanie podlogowe wiêcej informacji

Ogrzewanie pod³ogowe nale¿y do ogrzewañ p³aszczyznowych w którym ciep³o przekazywane jest do otoczenia z ca³ej powierzchni grzejnej. Do zalet ogrzewania pod³ogowego nale¿± m.in.: równomierno¶æ rozk³adu temperatury w pomieszczeniu, wyeliminowanie lub ograniczenie ilo¶ci grzejników, mo¿liwo¶æ zastosowania w obiektach nietypowych - zabytkowych, bardzo wysokich. Czêsto wykonywane s± instalacje mieszane. Wtedy mamy do czynienia zarówno z wodnym ogrzewaniem pod³ogowym jak i ogrzewaniem w postaci instalacji grzejnikowej. Ka¿dy przypadek nale¿y indywidualnie przeanalizowaæ pod k±tem op³acalno¶ci inwestycji. Ogrzewanie pod³ogowe wymaga innej temperatury czynnika grzewczego. Parametry pracy zgodnie z aprobat± COBRTI Instal to: temperatura pracy 60OC, maksymalna 70OC, dopuszczalna awarii 100OC, ci¶nienie 3 atm.


Ogrzewanie grzejnikowe wiêcej informacji

W asortymencie znajduj± siê elementy, które pozwalaj± prowadziæ instalacje ogrzewania grzejnikowego zarówno w uk³adzie trójnikowym jaki i rozdzielaczowym. W uk³adzie trójnikowym dystrybucja ciep³a odbywa siê w sposób tradycyjny: od kilku pionów odchodz± ga³±zki zasilaj±ce grzejnik. W przypadku rozprowadzenia rozdzielaczowego sercem uk³adu na danej kondygnacji jest rozdzielacz b±d¼ rozdzielacze. Redukcji ulega ilo¶æ pionów.


Ciepla i zimna woda wiêcej informacji

Instalacja, która jest szczególnie wra¿liwa na jako¶æ u¿ytych materia³ów to instalacja wodoci±gowa. Czysta, zdrowa woda, wyp³ywaj±ca pod odpowiednim ci¶nieniem jest tym czego oczekuje ka¿dy inwestor.
Warto wiedzieæ, ¿e rura systemu Hep2O nie zakamienia siê, nie koroduje a ponadto najmniej w¶ród innych tworzyw sprzyja rozwojowi mikroorganizmów i bakterii, w tym Legionelli Pneumonia. Parametry pracy zgodnie z aprobat± COBRTI Instal to: temperatura pracy 60OC, maksymalna 80OC, dopuszczalna awarii 95OC, ci¶nienie 10 atm.








Systemy instalacji sanitarnych i grzewczych wiêcej informacji

Systemy instalacji sanitarnych i grzewczych przeznaczone s± do monta¿u instalacji ciep³ej i zimnej wody u¿ytkowej, centralnego ogrzewania oraz ogrzewania pod³ogowego. S± to nowoczene i proste w monta¿u systemy, które umo¿liwiaj± wykonanie kompletnych instalacji. Bogaty asortyment sprawia, ¿e mo¿liwe jest zastosowanie dowolnych uk³adów rozprowadzeñ instalacji i dopasowanie jej do indywidualnych wymagañ danego budynku. Wyroby posiadaj± aprobaty techniczne COBRTI INSTAL oraz atesty PZH.


System instalacji do podci¶nieniowego odwadniania dachów FastFlowR wiêcej informacji

System FastFlowR jest przeznaczony do odprowadzania wody deszczowej z dachów obiektów o ró¿nym przeznaczeniu: hal przemys³owych, centrów handlowych, ma³ych obiektów przemys³owych oraz tarasów, parkingów lub innych powierzchni o specyficznym przeznaczeniu i konstrukcji. W porównaniu z uk³adem tradycyjnym (grawitacyjnym) system podci¶nieniowy oferuje nawet kilkukrotnie wiêksz± wydajno¶æ odprowadzania wody z dachu przy mniejszej ilo¶ci pionów i mniejszych ¶rednicach instalacji.


Azura wiêcej informacji

System AZURA przeznaczony jest do zagospodarowania i rozs±czania wody deszczowej w gruncie. G³ównym elementem systemu s± skrzynki rozs±czaj±ce. Dziêki skrzynkom rozs±czaj±cym powstaj± podziemne obszary magazynowania, a nastêpnie woda deszczowa wsi±ka w grunt. Instalacja skrzynek rozs±czaj±cych po³±czona jest od strony dop³ywu z systemem odprowadzania wody deszczowej z dachu tj. rynnami i rurami spustowymi lub z powierzchni utwardzonych terenu.


System ci¶nieniowy do przesy³ania wody PE wiêcej informacji

System ci¶nieniowy z PE do przesy³ania wody s³u¿y do transportu i rozprowadzania wody pitnej w uk³adach sieci magistralnych, tranzytowych i rozdzielczych - od ¼ród³a jej pozyskiwania a¿ do finalnego odbiorcy. System sk³ada siê z rur PE oraz kszta³tek zarówno elektrooporowych jak i bosych produkowanych metod± wtryskow± b±d¼ wykonywanych rêcznie tzw. segmentowych.


System ci¶nieniowy do przesy³ania wody z PVC wiêcej informacji

System sk³ada siê z rur i kszta³tek kielichowych umo¿liwiaj±cych nieskomplikowany monta¿ trwa³ych i niezawodnych w dzia³aniu uk³adów przesy³owych wody pitnej. Wszystkie po³±czenia w ramach przyjêtej technologii realizowane s± jako kielichowe lub ko³nierzowe. Poszczególne elementy systemu produkowane s± w oparciu o obowi±zuj±ce Normy Polskie i Aprobatê Techniczn±.


System ci¶nieniowy do przesy³ania gazu z PE wiêcej informacji

System ci¶nieniowy z PE do przesy³ania gazu s³u¿y do transportu i rozprowadzania gazu w uk³adach sieci niskiego i ¶redniego ci¶nienia, tranzytowych i rozdzielczych. System sk³ada siê z rur PE oraz kszta³tek zarówno elektrooporowych jak i bosych. Produkcja odbywa siê zgodnie z wytycznymi Norm Polskich i Europejskich oraz na podstawie Aprobat Technicznych Instytutu Górnictwa Naftowego i Gazownictwa w Krakowie.


Systemy drenarskie wiêcej informacji

System drenarski s³u¿y do zbierania nadmiaru wody gruntowej i odprowadzania jej do odbiornika. Systemy drenarskie znajduj± zastosowanie w budownictwie drogowym, ogólnym i melioracjach rolnych. Oferta obejmuje rury i kszta³tki z PVC-u oraz z PE a tak¿e studzienki drenarskie. Elementy systemu s± produkowane zgodnie z odpowiednimi Aprobatami Technicznymi wydanymi przez COBRTI Instal oraz IBDiM.



System rur z tworzywa sztucznego wiêcej informacji

1. Rury z tworzyw sztucznych nie ulegaj± korozji i spe³niaj± wymagania higieniczne stawiane instalacjom wody pitnej.
2. S± lekkie, elastyczne i nie wymagaj± du¿ej ilo¶ci kszta³tek, co zdecydowanie u³atwia i przyspiesza monta¿.
3. Bardzo korzystna cena przy stale rosn±cych cenach stali i miedzi znacznie obni¿a koszt instalacji.
4. Najwy¿szej jako¶ci komponenty gwarantuj± stuprocentowe bezpieczeñstwo.
5. Idealne w³a¶ciwo¶ci i szeroki asortyment rur wielowarstwowych Purmo pozwalaj± na zastosowanie ich w instalacji centralnego ogrzewania grzejnikowego, ciep³ej i zimnej wody u¿ytkowej oraz ogrzewania pod³ogowego.
6. System umo¿liwia wybór metody po³±czeñ: skrêcanie lub zaprasowywanie - w ofercie pe³na gama z³±czek obu rodzajów do wszystkich instalacji wewnêtrznych.

 
 

 
 



wiêcej informacji

Instalacje miedziane znajduj± szerokie zastosowanie m in.:


- Instalacje sanitarne wodne i gazowe

- Instalacje grzewcze

- Systemy ch³odnicze i klimatyzacyjne

- Systemy zraszaj±ce przeciw po¿arowe
Mied¿ jako materia³ charakteryzuje siê ³atwo¶ci± monta¿u, nisk± cen± materia³ów po³±czeniowych (kszta³tki), du¿± trwa³o¶ci±.

Mied¿ to materia³ zdrowy i przyjazny zarówno ludziom jak i ¶rodowisku naturalnemu.

Instalacje miedziane nie stwarzaj± problemów rozszerzania i kurczenia siê materia³u spowodowanego skrajnymi temperaturami.

Instalacje miedziane mog± byæ zak³adane i u¿ytkowane w ka¿dych warunkach klimatycznych niezale¿nie od pory roku.

Rury miedziane wystêpuj± w bardzo szerokim wachlarzu ¶rednic co pozwala z ³atwo¶ci± dobraæ odpowiednie przekroje rur w zale¿no¶ci od potrzeb danej instalacji.

W naszej firmie mo¿ecie Pañstwo nabyæ rury renomowanych firm: Hutmen i Wieland.

 
 
 


wiêcej informacji



 
 

Mierzyn ul. Spó³dzielców 8 L,
tel.091 486 88 55,
fax.91 43 14 060
Szczecin ul. Poniatowskiego 2a/U,
tel/fax.91 487 77 12
Pyrzyce ul. Szczeciñska 29,
tel.604 065 100
tel.662 230 299
tel.91 851 17 00
[ Viessmann-sklep ]